Şah Yapı Pazarlama
Adıyaman`da faaliyet gösteren, Şah Yapı Pazarlama firmamız; İnşaat Malzemeleri, Banyo Aksesuarları, Klozet, Su Tesisatı, Serel Gömme Rezervuar, , malzemeleri satış ve pazarlama ve Hakan Boru, Norm Kelepçe, Sardoğan Metal, Acar Su Armatürleri, Bölge Bayiliği hizmeti vermektedir.

Şah Yapı Pazarlama olarak uzun yıllardan beri içerisinde bulunduğumuz inşaat yapı sektöründe, siz değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmetleri sunmaktayız....
Bize Hemen Ulaşın
sah-yapi-pazarlama-adiyaman-logo-2
24 SAAT HİZMET

7 gün 24 saat aktif hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için elinden gelen tüm çabayı göstermektedir.

DENEYİMLİ PERSONEL

Alanında uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile en iyi hizmet garantisini sunan firmamız kurulduğu günden beri aynı politika ile ilerlemekte.

ÖZEL İNDİRİMLER

Her zaman uygun fiyat ve üstün kalite prensibi ile ilerleyen firmamız sizler için seçili ürünlerde kaçırılmayacak indirimler sunuyor.

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Esma Hanım

Müşterimiz

Uzun yıllardan beri tüm elektrik ürünleri ihtiyaçlarım ve elektrik arızalarım için Özel Elektrikçi ile çalışıyorum ve gerçekten çok memnunum.

Ali Bey

Müşterimiz 

Uzun yıllardır tüm ihtiyaçlarımı karşıladığım uygun fiyat ve kaliteli ürün prensibi ile önce çıkan ve farkını ortaya koyan bir firma.

Gonca Hanım

Mşterimiz

Kaliteli hizmet ve uygun fiyatlandırma ile inanılmaz iş prensipleri diğer firmalarla aralarındaki farkı açıyor.